Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čtečka karet nepustí k bootování

Zdravím,
dostal jsem starý PC s deskou MSI K8N NEO3, dalšími komponenty, ale také čtečkou karet. Tak jsem trochu očistit, počítač jsem rozebral a zase složil, ale po znovu zapojení čtečky karet se v BIOSU načte procesor a pak jakoby zamrzne. Když čtečku odpojím, vše se načte a jede to jak má. Ta čtečka před tím prý šla. Nenapadá vás, kde by mohl být problém?

Koukal jsem na nějaké stránky, jestli to mám dobře zapojené a mám, takže tím to také asi nebude.

Díky

Asi mas zle nastavene bootovanie v BIOSe,,, pozri sa tam a nastav aby ta citacka USB DEVICE a poddobne nebola nastavene ako prve alebo druhe pri bootovani.
A za dalsie = nenapisal si kde ti zamrzne system... pocas spustania PC alebo uz priam vo Windowse ? Ak ti mrzne pocas spustania systemu tak tu citacku zapoj po nacitani windowsu.

Zamrzne v BIOSU. Načte se jen procesor a konec. Ve Win se načte ale je to jako neznáme zařízení a při vypnutí a zapnutí BIOS zase zamrzne :D. První možnost neni ani možná pač se do nastavení se zapojenou čtečkou nedostanu jelikož je to zamrzlé, takže to ani nejde :)

Koukal jsem na nějaké stránky

• V jakem PORT ji mas zapojenou? Nemasi zapojenou jinde? Jelikoz spatné misto zapojeni, by odpovidalo zamrznuti.
Nebo spatny/nekompatibilni <DRIVER>, v nouzovém rezimu se seka taktéz?