Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil 3-5 tisíc

Prosím rozumné lidi o pomoc při výběru telefénu.

Použivám jen pasivně klasickej, kterej poletí. Vzhledem k dnešní nabídce trhu mi nezbývá než koukat po "chytrých", kterým rozumím asi jako moje bábi.

Moje požadavky jsou:

- výdrž baterie
- kvalitní fotoaparát/kamera
- kompaktní, malé rozměry - hlavně výška (hloubka)
- přehrávač mp3

Internet v mobilu nepoužívám, hry nehraju.

Stačí mě aspoň nakopnout nějakým směrem (značka atp), nemám se od čeho odrazit.

výdrž baterie

Uz bylo receno, navic vetsi baterie treba u toho Lenova je automaticky i velky telefon, proste velka bateria + male rozmery telefonu jsem jeste nevidel, pravdepodobne nesezenes.

kvalitní fotoaparát/kamera

Vicemene je tenhle parametr domenou TOP modelu nebo alespon drazsich kusu nad 5.000,-, teda vylozene horni hranice tveho limitu nebo spis i pres financni limit.

kompaktní, malé rozměry

Bylo zmineno, kompaktni rozmery jsou vicemene zaroven i low-end a to predevsim z pohledu baterie.

přehrávač mp3

Vyhni se neznackove cine, jinak snad vsechny founy maji zvukovy vystup do sluchatek kvalitni.