Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Žvýkačka" v PC skříni

Čau čau, mám takovej dotaz. Mám v PC skříni něco jako žvýkačku, a chtěl bych oddělat grafickou kartu a trochu profouknout.. A chtěl bych se zeptat, jak mám odstranit tu "žvýkačku"..Nebo proč tam vlastně je? Nepoškodím něco? Díky za odpovědi :)
Tady přikládám foto: 9RpZ

To je nejakej prasackej pokus o plombu nebo co? Nebo je to podtim utrhly a ten kdo to tam dal se to takhle pokusil "opravit" (zakrejt)?

Strhnout to nejde?

Edit: Jestli to funguje, tak snad tu kartu profoukni rovnou v PC a radeji to ani neodelavej.

Neni jasne, ci PC bolo kupene ako celok, alebo ako komponety. Neni jasne, ci je PC v zaruke a ake su zarucne podmienky dodavatela/vyrobcu.
Ked bola kupena zostava, tak sa vyrobca chrani (sice dost primitivne), co ja osobne neodsudzujem.

P.S. Pred rokmi som robil zostavu pre kolegoveho syna. Kolega/kamarat dal mizerny rozpocet, takze ziadne delo.
Zostavu som zapojil, predviedol, vsetko O.K.

Kedze sa u kolegu nefajci a ja som som (hnusny, zly, skaredy) fajciar, sadli sme si na balkon.
Co som netusil, tak panelakova mafia kamaratov (asi sest deti vo veku od (asi) 9 - 15) uz mala rozobrany PC a menili graficke karty ... To naozaj neni vtip, to som naozaj zazil.

ak je to pokus o plombu kvôli záruke,tak je to robené dosť nezvykle,obvyklý spôsob je dať si napr.vyrobiť nálepky s logom a nimi zalepiť napr.šrouby na pc skrini...zahumusiť dosku,zbernice,pamäťové moduly lepidlom je amatérske,skôr šlendriánske riešenie,zapatlať pamäťové moduly lepidlom zároveň znamená aj obmedzenie odvodu tepla z pamäťových čipov a vyvolanie sekundárnych problémov.....