Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pinnacle Studio s MovieBoard 500 - nelze zachytavat

Dobry den zakoupil jsem si tento produkt

www.alza.cz/pinnacle-studio-10-5-movieboard-500-pci-cz-d67179.htm

, protoze mam spousty VHS kazet a starou analogovou kameru a chtel bych je prevest na DVD, ale problem je v tom, ze pri pokusu o zachyceni videa z prehravace pres CINCH (zapojeni je v poradku) ve Studiu 10.5 (nepomohl ani patch 10.6 ani 10.7), ktere jsem postupne jiz vyzkousel. V nastaveni zdroje videa a zvuku je pouze "Pinnacle DV 1394" a kdyz se prepnu na zalozku "nahravani" tak mi vyskoci okno, ze digitalni kamera neni pripojena, a ze mam zmenit vstup, ale jinej vstup v nastaveni neni. Zkousel jsem poustet Windows Movie Maker, ale ten video automaticky hned rozpozne (kdyz dim digitalizovat z video zarizeni). Celkem me mrzi, ze kdyz jsem do toho jiz tolik investoval ze to nechodi :-(
Dik vsem za pomoc predem :-)

no jak tam mas to roletkove menu, tak tam mam na vyber pouze "Pinnacle AV/DV Camcoder"
nekde jsem se vcera docetl, ze je to chyba Pinnacle, že prodavaji produkt, ktery poradne nekomunikuje se svim vlastnim softwarem, a ze chyba je ve zdruzenem ovladaci(jak pro S-Video tak pro firewir) a studio neumi rozpoznat vstup. Protoze windows MovieMaker to rozpozna, ale Studio ne :-(