Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Info o vyrobci - aktivace windows

Dobry den, mam Emachines e510. Na nem win vista (pujcene oem cd) a chtel bych si vlozit info o emachines. Logo, jako je na obrazku (ale od EMACHINES) Dekuji http://www.bing.com/images/search?q=dell+64bit+act ivated+iso%5C&qs=n&form=QBIR&pq=dell+64bit+activat ed+iso%5C&sc=0-14&sp=-1&sk=&undefined=undefined#vi ew=detail&id=6CF2A5E13CD29BFE5319B2D1F1A524068E00D 6A6&selectedIndex=0

naštartuj ako admin,klikni pravým tlačítkom myši na tento počítač-vlastnosti,tam nájdeš informace o užívatelovi alebo nájdi v systéme súbor msinfo.inf a edituj ho,alebo doplň informácie cez registre,nachádza sa to v klúčoch,kde je uložené vygenerovaný kod inštalácie po aktivácii,cez registre je to obvykle jediná možnosť v home/starter edíciách....