Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wiko wax a wifi

zdraví všechny , nedaří se mi připojení na wifi na kterém je zabezpečení WEP , zadám heslo a hodí to uloženo, když pak zmáčknu připojit, tak to chvilku píše připojování ,ale pak zase skočí uloženo a k wifi se nepřipojím Prosím o radu jak bych to měl udělat.

Je to chyba, ktera muze byt na strane telefonu (jak uz ti bylo receno) nebo na strane wifi routeru. Pro jistotu se zkus pripojit pres ten WEP (proc to dnes jeste nekdo pouziva?) na jinem wifi routeru a pokud to nepujde, tak je to tim telefonem.
Jestli se do nej da nahrat nejaka customROM, ktera by chybu vyresila, nevim, pohledej na Google a priste mas aspon pouceni si nekupovat takovy krap.

V tom pripade to muze byt i chyba v routeru v nastaveni wifi. Prvne se podivej, zda mas vse korektne nastaveno jak na wifi routeru, tak na smartphonu a pokud ano, tak jedine update firmwaru routeru.

Reknu priklad, mel jsem problem se pripojit jen z nekterych telefonu na wifi sveho routeru pres WPA. Porad jsem zjistoval, kde je problem v telefonu az se mi podarilo vygooglit, ze problem je v routeru. Vyrobce se ovsem s updatem firmwaru routeru neobtezoval, spravit to nechtel a tak jsem nastesti objevil, ze pro muj router existuje alternativni komunitni firmware DD-WRT. Od te doby vse beha jak zpraku. Treba to muzes mit podobny problem.

Proc tam mate vubec WEP sifrovani? To at rovnou da admin te wifi bez sifrovani a ma to nastejno. Normalni je pouzivat o nekolik radu bezpecnejsi WPA+PSK.