Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o navržení sestavy

Dobrý den, chtěl bych si koupit pc sestavu , která by měla být okolo 13.000kč . Tato sestava by měla být na hry a na internet. Nemohl by mi někdo prosim vás poradit ? Děkuji .

Já myslím že do 13 000kč seženeš docela dobrý kompl pojedou ti i NFS-carbon né sice na úplné rozlišení tak na střední až vysoké podle toho co chceš za grafárnu.Já mám původně za 12000 a ted jsem do toho vrazil za zdroj 2000KČ a za grafiku 3000Kč.Musíš se rozhodnout na co to chceš,potom můžeš vybírat sestavu.