Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné zjevení menu vypnout počítač, mizení ikonek, sekaní počítače

Ahoj, mám dovela velký problém s windows XP. Jednou sem měl takhle málo místa na disku C, tak sem si řekl že vymažu Internet Explorer. Poté co jsem ho vymazal se objevilo hlášení že byla vymazána nějáká důležitá část systému windows a že nemusí fungovat správně.
Po tomto tahu se mi při práci sama objeví nabídka vypnout počítač. Poté co dám storno nefunguje nabídka start. Když na ní kliknu, tlačítko se klasicky změní, ale nabídka nikde.
Také mi od té doby jde něják pomaleji PC. Při koukání na video se to video trhá, což předtím nebylo. Také se mi seká hra.
Občas při vyskočení nabídky start vídám totální změnu ikonek na ploše a v panelu rychlého spuštění - totální chaos, úplně jiné ikony, občas žádné, jen název programu. Ikony v pravém dolním rohu u hodin všechny zmizí(antivir, nastavení zvuku..., nevím zdar¨¨ jsou spuštěny, ale nevidím je).

Tuším že je to tím smazáním Internet Exploreru, a že se tam vyskytovali některé důležité části...máteli JAKOUKOLIV radu či NÁPAD, prosím napište ho jsem v zoufalé situaci, mockrát dekuji.:.(

Roberte! Samostatný IE zabírá na disku 00 ho..o! Já osobně mám IE taky odinstalovaný, protože ho nepoužívám. Odinstaloval jsem ho přes přidat , nebo odebrat součásti systému. A problém nemám. Příště jak budeš mít málo místa na disku,tak bezhlavě nemaž co tě napadne! Nyní je každá rada drahá, viz předchozí příspěvky. Zálohuj data a přeinstaluj systém.

No pod tímto pojmem myslím třeba hru, grafický program apod. Je mi jasné že se musí odinstalovat, ale v případě IE sem na to něják nepomyslel, již nevím co mě k tomu vedlo. Odinstalace provádím většinou souborem uninstal.exe, či přidat nebo odebrat program. Myslím že v tomto případě toto nešlo, způsobem bylo přidat , nebo odebrat součásti systému, ovšem do této položkdy sem nikdy nelezl. Již sem se poučil.