Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem Sapphire HD 4600 Series

Zdravim.Mám dlhodobo pretrvávajuci problem s grafickou kartou sapphire hd 4670 1gb ddr3.Ked mam otvorených viacej okien v prehliadači respektíve nejake video zamrzne mi PC a po cca 10 sekundach musim reštartovať prehliadač.Pri hrách to je rovnake až nato že niekedy ma to hodí len na plochu a hru musím vypnuť alebo mi zčernie obrazovka a musím reštart, alebo modrá smrť.Asi 2-3 roky do zadu som mal XP (teraz win7 64bit) a vtedy som ten problém vyriešil ovladačmi ale teraz už po vela pokusoch neviem najsť tie správne.Skušal som aj XP aj Win7 32/64.Parametre su AMD Athlon II X3 425 Processor 2700mhz,4GB Ram,350 HDD,zdroj 350w motherboard gigabyte presny nazov neivem.Teploty cca 45-60C.

• Pri jiném internetovém prohlízeči más ten samy problém?
TiP~ Zaktualizuj ovladače na tvou GK, poprípade FlashPlayer.(zdroj problému muze byt ruzny)
(Stahly ovladač z neznamych zdroju, nemusí byt kompatibilní)