Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil se nenabíjí

Dobry den. Mam nasledujici problem z mobilem Kingzone K1 Turbo. Mobil se nenabiji ani se nechce pripojit k pocitaci. Nabiji se pouze kdyz je vypnuty, ale baterka rychle mizi cca 8h v pohotovostnim rezimu. Zkousel jsem i jine kabely i pripojeni k jinemu PC, beze zmeny. Diky za kazdou dobrou radu!

A co chces jako za radu?

Vcelku jednoznacne, ze je to mobilem, muze to byt baterka na konci zivotnosti, ale ja bych si tipnul, ze velmi pravdepodobne uhnila v mobilu elektronika, ktera se stara o nabijeni. Proste nastal cas na koupi noveho mobilu.

Bud si da uzivatel rict a cinu uz po druhe nekoupi stejne jako jsem si dal rict ja nebo ho tu budeme mit casteji a take bude casteji muset menit foun za novy. Obavam se, ze druha varianta je pravdepodobnejsi, lide jsopu nepoucitelni a pozoruji zde na poradne znacny narust dotazu na tyto cinske smejdy. :-/

reasssemblovaný huawei ascend P6,sám kingzone alias JiaYu výrobca udáva výdrž batérie v standby režime max 0,9 day...rada-kúp si huawei nepančovaný a neopravovaný originál,ten bude fungovať o niečo normálnejšie,aj keď nebude mať papierovo sony exmor kameru a yamaha dx zvukový čip/aj keď už značne zastaralý z roku 1998/....asi zato sa o ňom píše že je "out of stock and come never back"......