Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte pri vyberu telefonu

Zdravim, najde se nekdo, kdo poradi, pro ktery telefon se rozhodnout? Jde mi pouze o typ samsung s5 nebo samsung alpha g850f, to pro jedince, kteri by radili neco jineho? Ktery z tech dvou Vam prijde lepsi, vykonnejsi? Diky moc.

Lepsi v tom, ze toho umi vic je urcite SGS5. Vubec momentalne nejlepsi smartphony od Samsungu jsou SGS5 a SGS4 i9506, Alpha ani rada A se moc nepovedly.