Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI H97 PC Mate - Intel H97

Zdravím, lidi, mám objednanou novou MB: http://www.czc.cz/msi-h97-pc-mate-intel-h97/152762 /produkt a nikdy dříve jsem nic takového nekupoval.

Chtěl bych od Vás poradit, co mám dělat po tom, co ji nainstaluji do PC. Četl jsem několik článků a dočetl jsem se, že je potřeba ihned zkontrolovat verzi BIOSU a případně ihned aktualizovat. Na internetu jsem si vyhledal MSI stránky, tam zadal typ MB a vyjelo na mě: http://cz.msi.com/support/mb/H97_PC_Mate.html#down -bios Mám tedy stáhnout tu nejnovější 1.6.2015 nebo instalovat všechny postupně?

Po té, co aktualizuji verzi BIOSU, mám tam ještě něco nastavovat, nebo stačí už jen instalace OS? Berte v potaz, že nechci žádné taktování procesoru, stejně ani nevím jak se to dělá a nemám zájem o jeho destrukci.

Kdyžtak mi prosím napište vše, co byste dělali vy než spustíte normálně pc. Klidně mi linkněte nějaké video, kde se to třeba řeší(nejlépe CZ).

Děkuji Vám za pomoc.

Aktualizace BIOSu není potřeba, leda bys měl procesor, který je podporovaný až ve vyšší verzi BIOSu.
Pokud bys přece jenom chtěl aktualizovat, tak stačí vždy poslední verze..
Po instalaci systému je potřeba ještě nainstalovat všechny ovladače. Začíná se chipsetem.