Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta nejde vyjmout

zdravím, mám dotaz ohledně GPU .. Mám GPU Nvidia geforce GT220 ..Přesně tady tuto : http://www.guru3d.com/miraserver/images/2009/gt220 /bottom.jpg
A nejde mi vyjmout..Odšrouboval jsem šroubek, ale ještě dole je takový zobáček, ale nevím kam ho mám zatáhnout, aby šel vyjmout.. GPU se trochu kýve, ale furt nejde ven..
před nedávnem jsem tu přidával příspěvek ohledně takové "žvýkačky" v PC .. tady je foto: 9RpZ
vypadá to, že ta žvýkačka je i na GPU, tak nevím jestli to moc brání vydělání GPU.. Díky za rady

Zapadky su rozne, niektore sa tlacia doboka, niektore inac, je nutne si to poriadne pozret ocami, dobre si na to zasvietit, a sledovat zapadku ked ju mierne tlacis na rozne strany ze co robi
(p.s. zvykacku daj prec nejak opatrne srubovakom alebo cim, je tam asi na to aby branila odaretovaniu zapadky. Nechapem co za dementa napadlo davat tam taketo nezmysly)