Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vyhledat monitor přes widi

Jsem v koncích, dřív mi na notebooku šlo widi (občas s problémy, protože nešlo se opětovně připojit, muselo ze z Zařízení a tiskárny televize odstranit), teď už ani to nefunguje, prostě televizi to vůbec nenajde. Kde je problém? Jiný notebook se na widi připojí an tu TV.

Teď je změna, TV to najde vždy, dokonce televize asi 15 sekund zobrazuje Připojeno (Předtím ihned po dokončení připojování se ukázalo Screen Mirroring bylo ukončeno) a až pak to ukáže tu hlášku.

Dokonce jsem i spustil Intel WiDi update tool, který updatoval drivery wifi a stále to nejde. Po aktualizaci mi ten program psal No Updates require.WiDi is ready to Use. Ale stále to nejde.