Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mobil

Ahoj, před 2 dny jsem omylem lechce namočil svůj stávajicí mobil, a už nefunguje jak má, tak vás chci poprosit jestli by ste mi pomohli najít mobil do cenové relace 5-5,500. Jak bych ho využíval ? Internet,Facebook, hry ani nehraju, ale sem tam něco málo, sledování filmů. Samotné mě nenapadají žádní vhodní kandidáti tak se vás chci zeptat poradíte mi ? Díky moc ! :-)

Ano ten LG G3s vypada nejlepe.

Zeptam se, zkouseli jste nekdo na tom Snapdragonu 400, jestli to vezme x264 v HD nebo dokonce fullHD a take jestli zvladne bez trhani obrazu format x265. Uzivatel se totiz pta na filmy, tak aby pak nechtel treba prehravat neco narocnejsiho a nebylo to na prehravani videa spatne. Samozrejme vzdy je moznost konverze do obycejneho divxoveho avi, ale aby to tazatele treba neprekvapilo.

Samsung je uplne mimo realitu u smartphonu cca. do 7.000Kc, oproti konkurenci jsou ve vsem horsi, kvalitni vybavene smartphony maji jen ty drazsi. HTC bych dneska nebral vubec, ty jsou o krok zpatky proti vsem.

U tehlech levnejsich LG, Huawei, Lenovo, pripadne sem tam nekdo dalsi. Ten LG G3s je slusnej foun, snad bude procesor stacit. Akorat si dej pozor, nejde moc fotit tlacitkama hlasitosti, protoze nejsou klasicky po strane, ale vzadu na tele pristroje hned vedle cocky fotaku.