Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lze vyměnit procesor?

Mám notebook Lenovo G50-30 s procesorem Intel Celeron CPU N2840 2,16GHz. Tento PC je na brouzdání po internetu apod...
Ale já bych si na tom potřeboval zahrát i nějakou hru... Jde do tohoto notebooku upgradovat procesor na Intel Core i3 ?
Poraďte prosím :) Předem za odpoveď děkuju :)
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

 Čip grafické karty
Intel HD Graphics

Ne, je to kancelářský notebook a výměna procesoru v notebooku nejde, nemáš se koukat jen na cenu maximálně si můžeš procesor i grafiku přetaktovat na vyšší výkon ale to se u notebooku opravdu nevyplatí protože i bez nějakýho taktování se chladí dost špatně...