Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Takt pamětí ram

Dobrý den, mám toshiba a205 s5000 cpu celeron 1.86Ghz 2Gb ram... chci se zeptat jestli je normální tento takt když obě paměti podporují 800Mhz a jedou na 400Mhz přitom jsou podporované paměti 533Mhz a 667Mhz a dále je tu takt fsb (skutečný 133Mhz) a efektivní 533Mhz a takt paměťové sběrnice 267Mhz a efektivní je 533Mhz. Program Memset ukazuje 266Mhz na pamětech... Jen se chci zeptat co to zpomaluje a jestli se to dá zrychlit prosím pomozte u tohohle notebooku je každé zrychlení potřeba... přikládám pár screenu Předem děkuji za odpověď. pcporadnascreen-zip

obrázek / odkaz jsi sem nedal, podle odhadu je to správně.

a protože jsi aidu nekupoval, nemám o její výsledky zájem a je mi jedno, proč vypisuje něco jiného. už si rozumíme?
taky používám placený diagnostický soft (siw), na rozdíl od aidy není cracklý. ale free verzi už přestali nabízet, tak ti ho nebudu dokola vnucovat.

ale stejně to nesouhlasí protože...

je to jedno. když na konkrétním čísle záleží, spusť memtest nebo nssi z boot média = tj programy bez vlivu windows. tam si zkontroluj, co píšou, pak už konečně usneš.