Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava kolem 15.000,- kč

Ahoj, potřeboval bych poradit s herní sestavou kolem 15.000 Kč. V současnosti nemám více peněz, ale do budoucna bych chtěl nějáké komponenty upgradovat, takže bych potřeboval co nejuniverzálnější (co nejdéle vydrží) základní desku.

Nároky žádné speciální nemám, jen asi dávám přednost Intelu před AMD. U grafických karet je ni to jedno. Sestavy by měly být s OS. Harddisk nepotřebuji nějáký extra veliký, neboť mám několik externích disků, a v pc stejně budu mít max. 2 hry. Monitor nepotřebuji.

Za 15k jedině amd ... pokud intel a nechceš upgradovat dlouho tak přidej tak na 25k a i to budeš za dva roky upgradovat. Nebo si kup desku s nadupanym CPU a ramky ... hrej nenáročný hry na integrovaný grafice nebo si kup něco ve stylu AMD r7 240.. na tom sem rozjel black flag na nižší ještě pěkně naval prostě zdroj, cpu a 4 nebo 8 GB ram ( tim myslim aby to byla jednoslotovka ) a pak si našetři tak 5-10 tisíc na grafiku a budeš mít pěknej strojek na kterym si už i něco zahraješ. Ale za 15k ... je to těžký no.