Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo ThinkPad Tablet 2 a Skype-problém

Mám Lenovo ThinkPad Tablet 2 s Windows 8.1 a když do něho nainstaluji program SKYPE (jak klasickou nebo "metro" poslední verzi), tak funguje pouze zadní kamera a nikoliv přední. Jak to udělat jsem bohužel nenašel ani v nastavení...alias nenašel jsem to ani v možnostech = je tam výběr pouze té jediné zadní kamery. A ve správci zařízení je nainstalovaná jak zadní, tak přední kamera v pořádku (bez žlutého vykřičníku). Nevím, zda se s tímto problémem setkal již nějaký majitel daného tabletu ThinkPadu 2...

XnView píše, že žádné zařízení nebylo nalezeno. Ve správci zařízení jsou obě dvě kamery: Camera Sensor OV2720 a Camera Sensor OV8830 z těchto funguje tedy ve Skype jen zadní Camera Sensor OV8830. Jsou umístěny v sekci systémová zařízení a v sekci zařízení pro zpracování obrázků je pouze Intel Imaging Signal Processor 2300.

Ja mam tento isty tablet a ja ked som raz nevedel zapnut prednu kameru tak stacilo aby som/si len vymazal a zase nainstaloval ovladace no obe kamery cez tu aplikaciu od Lenova = "Lenovo Update Drivers".
Takze si nemusel obnovit cely system koly tomu.... no co uz skoda ze som to skorsie neporadil :-/

Ale já jsem u přední i zadní kamery dal odebrat ovladače a znovu jsem je nainstaloval...A dělalo to samé. Akorát jsem to prováděl přes "správce zařízení" a nikoliv přes ten Lenovo Update Drivers. Tak možná proto :-/ No nic, tak pro příště snad budu chytřejší 8-) I přesto díky za radu