Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instalaci ovladače grafické karty černá obrazovka

Dobrý den,

nedávno jsem si zakoupil nový pc bez OS. OS (win 7 64bit) jsem bez problémů nainstaloval, ovladače na základní desku také, ale po instalaci ovladače na grafickou kartu a po restartu pc hned po zobrazení loga windows monitor přestane běžet a je pouze černá obrazovka. Pokud v nouzovém režimu ovladač na grafickou kartu odinstaluji, tak pc opět naběhne standartním způsobem. Zkoušel jsem ovladače nejnovější i starší verze, ale pořád nastává stejný problém. Nevíte někdo prosím co se dá dělat? Děkuji za všechny možné rady a tipy.

Sestava PC:

MB Gigabyte B85M-D3H - B85, DDR3, s. 1150, mATX,
CPU Intel Pentium G3250 (3,2GHz, 3MB, LGA 1150),
VGA nV GIGABYTE GTX750 Ti, 2GB DDR5, PCI-E,
RAM Kingston 4GB DDR3 1600MHz CL10 (HX316C10F/4) HyperX Fury Blue,
HDD WD Caviar Blue WD10EZEX, 3,5" SATAIII, 64MB - 1TB

Monitor: Samsung S24D391HL

Přesně tohle se stalo nedávno známému - nový pc - naprosto tytéž příznaky.
Instalace chipsetu, restart, síťovka, zvuk a to ostatní - restart -zatím vše OK.
Po instalaci driveru grafiky po restartu už nenaběhl systém - černá obrazovka.

Příčinou byla vadná grafická karta , po její výměně za jiný kus (totožný typ - R9-270) vše šlape jak má.
(Zdroj tam měl Seasonic 600W)

Pokud máš možnost, vyzkoušej jinou grafickou kartu.
Pokud to pojede, je příčina v té GTX750
Taky můžeš prozatím jet na integrovanou grafiku a tuhle dát na reklamaci.