Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s teplotou grafické karty!

Zdravím, mám problém s grafikou. jedna se o typ ATI RADEON 6800, grafika je ze startu v pohodě, ale jakmile zapnu hru, tak mi obrazovka začne házet černou obrazovku. Teplota při hraní je cca.80 stupnu. Chladící pasta tam je nová,takže to bude buď v hajzlu, nebo nestíhá zdroj, zdroj mám 400, a grafika je 1GB, procesak 3,6 taktoaný. Potřebuju stáhnout teplotu, pokud máte nápad, pište! :)

Nestraš, grafika pokud se nezahřeje jede uplně v pohodě, i na netu jedu v pohodě, zapnu hru, stoupne teplota a hned jsou problémy, můj brácha říkal že to může být tím že je příliš slabý zdroj, a při takových teplotách, nestíhá zásobovat energii grafiku.

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli se Vám nějak podařilo vyřešit problém s blikáním.
Řeším teď podobný problém, teploty jsem tedy ještě neověřil.

Monitor nepravidelně a v nepravidelných intervalech ztrácí obraz ( občas za zvuku win odebrání/přidání HW)
někdy to celý den jede v pohodě i při práci, někdy hned po zapnutí začne.

Podezíral jsem že odchází grafika (asus 9800GT 512MB) ale po testech dvou dalších, to vypadá na něco jiného
testoval jsem starší asus 6600 s pasivním chladičem a asus GTS450. a obě po nějakém čase dělají totéž
Zkusil jsem vyměnit i monitor a je to stejné
grafiku 9800 jsem zkoušel i na jiném pc a tam jede vpohodě, takže to vypadá na něco jiného

moje sestava:
CPU : Quad Core Intel Core i5 750 2876 MHz
Základní deska: Gigabyte GA-P55M-UD2
RAM: 2x Kingston 2 GB DDR3-1333
Grafika: NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB DDR3)
Disk:
SAMSUNG HD103SI ATA Device (1000 GB, 5400 RPM, SATA-II)
Zdroj: si nejsem jistý ale min 400W tam je

další potřebné info rád doplním, mohu nahrát i video, ale nepřišel jsem na to jak se to tady dělá
nenapadá někoho něco? předem díky

Nieco tam mas teplotne zavisle. Moze to byt aj doskou (napr. ak su distancky pod doskou na blbych miestach ale skor v tvojom pripade je nieco urvate u slotu apod alebo ma blbe kontakty), pripadne aj konektor zo zdroja do grafiky moze byt naprd alebo aj kabel do monitora prip. ak pouzivas nejaku DVI-VGA redukciu tak ta, apod.

P.S. skus vybrat dosku na stol, aby nebola grafika opreta o kejs, moze byt potom sikmo