Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hardwarová závada, špatná motherboard?

Zdravím, mám takový problémek... :-)

Case: Cooler Master K350
Motherboard: GIGABYTE 970A-UD3P
Procesor: AMD FX-8350
Zdroj: Fortron Hyper 600

Skládám nový pc. Po poskládání nejde spustit, po zmáčknutí tlačítka se nic nestane (neroztočí se ani zdroj). Vyhodil jsem tedy znovu všechny komponenty pryč, kromě základní desky, procesoru a zdroje. Pořád se vrtule na zdroji ani nepohla. Pokud jsem zapojil na 230V jen zdroj a propojil drátkem zelený s černým vodičem (simulace tlačítka na case) zdroj funguje. Pokud odpojím ATX kabel a ponechám jen ATX_12V, s tím, že na ATX nechám drátek, taky se neroztočí, ale jakmile vypojím i ATX_12V zase se roztočí zdroj.

Takže problém s Motherboard?
Na procesor musí daný zdroj stačit přece... ne?

Díky moc :-)

Jako pokud ten zdroj dám na přímo bez MB a zapojím jen třeba větráky, tak vše jede OK: Je teda možné, že nejede třeba jen část zdroje? Větráky jsou na 12V a MB taky ne? Tím pádem, trafo z 230V/12V funguje. Nebo se pletu?