Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil 4-5 tisíc

Dobrý den, přemýšlím o koupi nového telefonu. Jsem naprostý nováček, do teď používám 3310 a chtěl bych něco do maximálně 5 tisíc. Čím méně tím samozřejmě lépe. Telefon budu použivát nejvíce k poslouchání hudby a serfování po internetu. Občas nějaká fotografie. Větší výdrž baterie je plus. Zatím se mi zalíbil telefon Lenovo A6000 nebo Asus ZenFone5. Je mi vcelku jedno jaký bude mít přístroj operační systém zdali android nebo windows hlavně aby se nesekal.Jsem otevřen dalším návrhům pokud by se dal najít lepší mobil. To by asi bylo všechno, děkuji za pomoc a přeji příjemný zbytek dne.

serfování po internetu

potrebujes LTE, ale cenou se nechytas

Občas nějaká fotografie

takze asi i lepsi fotak, ale zase v tom pripade je financni limit dost nizko postaveny

Větší výdrž baterie je plus

Tak to si hlavne nekupuj Zenfone 5 z Intel Atom Z25xx

Jiste, ale jen za predpokladu, ze to 3G chytis a to mimo velka mesta rozhodne neni pravidlem. Mobilni telefon ma prizvisko mobilni nikoli bezduvodne a mel by fungovat vsude a to i na datech. To ale splnuje jen s LTE, ktere je dnes uz o dost vice rozsirene nez 3G.

Dalsi vec je, ze vetsina lidi pocita s tim, ze smartphone, ktery si prave kupuji, budou uzivat minimalne dalsi tri roky, mnohdy si zcela nerealne mysli, ze jeste dele. No a do 3G siti uz operatori nevrazi ani korunu, rozvijet budou jen LTE, takze tam, kde dneska ma 3G dobry signal taky za dva-tri roky signal mit nemusi zadny.

Doporučil bych produkt ale je přes tvůj limit o 500,- .
Nicméně z cenové relace do 5ti bych se vyvaroval všem SONY,Samsungum a dal přednost střeba Asusu ZenFone 5, měl jsem možnost si na dost dlouhou dobu osahat čtyřku a moc se mi zalíbila, rychlost a pěkné prostředí upraveného androidu od Asusu.

Lenovo A6000 je super volba, převážně pokud jej pořídíš přes o2 za 3600Kč. Za ty peníze je to skvělý mobil, který ti bude stačit na vše, co po něm požaduješ. Má jej dcera a je nadmíru spokojena. Můžu jen doporučit ;)

No ,mě se jeden čas líbíl LG G2 MINI,docela slušně vybavenej founek.O tom Lenovu A6000 jsem také uvažoval,leč koupil jsem výhodně LG G2 32GB ale to je asi nad tvé fin.možnosti. Ještě k té Nokii 3310...nedávno jsem někde vygůglil,že tyto staré telefony(3310,5110 apod.) jdou zpět do módy na severu Evropy a protože jsou už méně k sehnání tak jejich cena docela vyrostla,to jen pro zajímavost. Mobilů je strašná spousta na výběr.Já měl nedávno sony xperia SP,kde kdo na ni nadával,já byl max.spokojen (je to jedno z nejvýkonnějších dvoujader) a kdybych ze zdravotních důvodů nepotřeboval větší displej,snad bych ji měl i dnes ale to je věc názoru a vkusu.No,nenapsal jsi jaký tam chceš operák takže píši jen o androidu.

Autor píše že je naprostý nováček. Kdyby ho zajimal proč ne, tak mu to vysvětlím.
Dostal tady lepší návrhy než tyto 3 telefony.
Ten inew w 3 plus - nefunguje gps, nemá LTE, malé rozlišení displeje
To 1 lenovo ( A536 ) má rozlišení displeje 854 na 480 na 5 palců
To 2 lenovo je natom slušně ale cena je nad limit