Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde žádné USB,potrebuju pomoc s restorem bez klavesnice a myši.

Dobrý den potřeboval bych pomoc s jednou věci..odinstalovaval jsem eset a chtělo to po mě restart.,tak jsem ho spustil ale po spuštění počítače mi nešla klavesnice ani myš..nejdou ani v biosu ani normálně prostě vůbec,jen když zapnu počítač tak se mi rozvíjí na 2sec. a pak vypne,no nevím..tak jsem zkusil vložit WINDOWS 7 install CD ale po mě to chce abych stisknul klávesu ale jak?Když mi to nejde.Nemam ani ps/2 port..pomůže mi někdo s restorem počítače který by šel bez použití klavesnice a myši třeba že bych něco vytáhnul apod. Nebo opravou USB?

Ked sa dostanes do biosu tak klavesnica predsa v BIOSe potom fungovat musi, ptz si sa s nou dostal do BIOSu.
Vypni to z elektriky na minutu. Nejaka zmena?

P.S. a odpoj vsetko ostatne z USB, nechaj len klavesnicu.
P:S.2. a aby ti sla klavesnica na to zmacknutie klavesy pre instalator Win, tak si v BIOSe musis povolit USB legacy support.

2 sekundy funguje numlock a potom konec? To je dost divne. Pozri si v manuali k doske ci sa bios dava na defaulty clear cmos jumprom, alebo ci je tam na to extra nejaky defaults jumper. Ak ano pouzi ten. (ten moze reagovat az pri zapnuti, nutne citat navod podrobne)
Skusit poodpajat vsetky USB draty ktore idu z kejsu do dosky, a skusit len klavesnicu samotnu, a aj inu samotnu.

Mohol si sem napisat presny model toho PC

P.S: uvazujem ze problem moze robit aj zdroj, ak vypadava 5V vetva z nejakeho dovodu. Bude to skor HW problem, a teda to nezavisi od toho co si robil predtym vo Win. Skor rozmyslaj co bolo robene s HW (co bolo strkane do USB konektorov, skontroluj USB konektory ci nie je niekde vnutri konektora skrat, apod)

Najprv citaj manual jak sa resetuje BIOS. Ptz BIOS moze z nejakeho dovodu (ak to je tak nastavene v setupe) vypinat USB radice.
PCI(e) USB radic si mozes kupit aj ty sam a strcit ho do PCI(e) slotu, ak tam nejaky slot mas, nemusis to nikam nosit.
(ale s radicom nebudes mat legacy support t.j. pravdepodobne ani tu klavesu pri instalacii to nevezme apod, ale to sa da obist napr. zrusenim oddielov apod)