Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavy počítače

Zdravím,
můj problém je, že počítač má dva stavy. Buď ho zapnu a vše běží tak jak má.. Nebo ho zapnu a je tak pomalý, že se nedokáže ani vypnout. To pak musím docílit násilným restartem na bedně.

Může to být způsobeno programem?

Působí na něm násilný restart nějakou škodu?

Počítač mám několik měsíců.

Ano může, zkus to projet programy "Malwarebytes Anti-Malware" a "Adwcleaner"

Pokud je disk v provozu a zrovna zapisuje data, tak se při násilném restartu můžou poškodit soubory a v nejhorším případě dokonce povrch disku. Můžeš otestovat ve win pomocí "chkdsk /f" a "scandisk" nebo si stáhnout "HD tune"

Taky můžeš otestovat systémové soubory pomocí "sfc /scannow"