Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při stahování tabletu spadne celá WI-FI

Zdravím

Mám takový problém. Mám nový tablet Acer Iconia A3-A20 FHD a skoro pkaždé, když se něco snažím stáhnout (většinou aktualizace ve hrách atd.) tak spadne celá síť WI-FI. Máme doma 2 počítače, 2 tablety, ale tohle se děje jenom na mém tabletu. WI-FI po chvíli opět naskočí sama, ale když opět něco začnu stahovat, tak to zase spadne :/
Bohužel jsem ještě neměl možnost zkusit jinou wi-fi, pouze jsem vytvořil Wi-Fi na mobilu, ta ovšem fungovala bezchybně
Má někdo nějaké zkušenosti, či rady, co s tím ?
Nějaké názory, na které straně je chyba ?
Reklamovat tablet ?

Děkuji za každou odpověď :)

A jak jsi připojen? Tablet je připojen na nějaký access point? Jde o (adsl?)router (v domácnosti nebo někde jinde) nebo nějaký notebook, které je pak jinak (Asi ethernetem) připojen do internetu?

Co znamená, že spadne? Není nadále vidět SSID? Nebo nejde WAN nebo jen LAN?