Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc se zapne ale obrazovka nereaguje.

Dobry den, mam takovy problem: pri zapnuti pc se pocitac zapne ale obrazovka nereaguje. Kdyz ale vypnu pocitac z elektriky a zapnu ho po cca pul hodine, pocitac se normalne zapne ( nekdy se zapne a zustane stat na obrazku s grafickou kartou a po vypnuti se zapne zas jen bedna ) . Takze kdyz kazdy vecer vypnu pc z elektriky rano vim ze ho rozchodim, ale stava se nekdy ze pc nevypnu z elektriky a rano pc aj tak zapnu. DEKUJI ZA POMOC :)
Změna předmětu, původně: DOTAZ
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Tipnul bych si, že budou vadné některé kondenzátory na desce nebo ve zdroji. Jako první bych ale zkusil vytáhnout RAMky a dát jen jeden modul a jiný zdroj. Zkontroluj, jestli nejsou nafouknuté ty kondíky, hlavně kolem patice procesoru a PCI-E sběrnice. Pokud ano, není velký problém je vyměnit.

Edit: Bylo by dobré zkusit i jinou grafickou kartu.