Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dotaz pro administrátory.

Dobrý večer, možná dobrou noc. Napadlo mě, jestli by se nedalo při zadávání dotazů tazatele nějak usměrnit. Myslím tím že by musel vyplnit určité údaje o svém hardwaru a softwaru. Mnohým z nás by to určitě pomohlo. Snad by odpadli otázky typu plssss nejde mi pc atd. Prostě nějaká jednoduchá tabulka na vyplnění nejnutnějších údajů.

Je to v reseni. (mif)

A co kdyz to nebude vedet? Navic takova tabulka vubec nemuze zabranit otazkam 'nejde mi pocitac' a tak podobne, tam potrebujes vedet v cem se rejpal, on ze vubec v nicem, ze na pc ani nesahnul a po deseti otazkach z nej vyleze, ze vymenil zakladni desku ...
:-)

Pro Adminy: snad tabulka prizpusobena kategorii s doporucenymi udaji k moznemu reseni.
PS: nejvice by me zajimala tabulka kategorii pokec, pripominky, tipy triky a ostatni.:-D
Snad je nekterym jasne, ze temer k vsem dotazum je potreba pocitac a k dotazu funkcni.