Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladač PS3 nenabíjí

ahoj všem, prosím o radu po dlouhe dobe, asi pul roku jsem zapl PS3, ovladac je vybitý, zkusil jsem 3 ruzne kabely a nic, ale při připojení k PC vyhodí instalace softwaru zařízení, tam ho správně rozpozná ale nenabíjí. Nevíte nekdo co s tím? Napadla mne baterka ale necham si radeji poradit. Předem díky za pomoc.

Ak tam je nejaky akumulator, tak zdochol ptz sa vybil na nulu. Niekedy sa to da ozivit nabijanim vyssim prudom alebo dlhodobejsim nabijanim, ale moc sanci tomu nedavam (s original nabijacou elektronikou ta na to neni robena).

P.S> to je bezdratovy ovladac alebo na co v tom ma byt nejaky akumulator? Alebo co sa tam ma nabijat?