Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nebo Notebook do 15 tisíc.

Ahojky, chtěla bych prosím poradit s počítačem.
Jelikož mám herku 10 let starou tak jsem se rozhodla že jsi na Vánoce udělám radost.
Nevím jestli stolní počítač nebo notebook. Je mi to v celku jedno.
Chtěla bych od počítače aby mi rozjel Teru,Guild Wars2,Wowko,Aion,
NA SLUŠNÉ DETAILY A HLAVNĚ ABY SE MI TO NESEKALO ! Nyní hraji na svém počítači který na svou dobu stál 20 tisíc ano nevěřím tomu :D
A rozjedu vše na low detaily. Ale s tým že BG,Arény,Okamžité bitvy pro mě neexistuji. Prostě více lidí na jednom místě.
Taky bych se chtěla zeptat na nějákou sestavu. Chtěla bych AMD procesor který je lepší a výjde levněji. (Nerozumím tomu :)

Kdo mi poradí dobře tak mu pošlu poštou oooobrouvskouuuu čokoládu :-)

Tak jsem se rozhodla že jsi Notebook koupím hned zítra.
Tak bych vás chtěla poprosit o nějáký notebook který by mi plynule rozehrál Teru,Aion.
Opravdu bych jsi to vyhledala sama ale opravdu tomu nerozumím. A to se nevymlouvám na svojí barvu vlasů :puff:
Rozpočet vážně do těch 15 tisíc ale nějáká ta stovka mě nezabije. Ta čokoláda platí :)