Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr kancelářského ntb

Zdravím,

potřeboval bych poradit s výběrem kancelářského notebooku v rozmezí ceny 10-13 (14) tisíc. Hlavní parametry jsou:
kvalitní provedení (odolnost proti poškození) - např. jaká značka (Asus, Lenovo, HP, ...)
vyváženost hardwaru (rychlý, tichý, aby se nepřehříval)
SSD disk, nebo HDSSD (kapacita alespon 256 GB)
notebook primárně pro užívání hudby, office, videí, internetu apod.
velikost obrazovky 15.6"

Nejsem si jist, jestli vybírat přímo v kategorii Ultrabook, která mi upřímně přijde lehce předražená. Na druhou stranu, když hledám v kategorii klasických notebooků, tak přirozeně nenabízejí SSD, který považuju za hlavní parametr
Děkuji za komentáře.

hdd sa obvykle dá svojpomocne vymeniť za ssd,v cenovej hladine okolo 10000,- nečakaj nejaké superkvalitné vyhotovenie,niekde sa tá nízka cena musí odraziť.....v tejto cenovej hladine bude tá kvalita rovnako nízka bez ohladu na to,akú značku kúpiš,skôr sa orientuj na inú pridanú hodnotu ,ktorú má ten ktorý notebook v cene....