Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI nebo Radeon

Nemůžu se rozhodnout :/ Nehledě na cenu, vaše názory? Já mám teď Radeonku jenže pouze 2GB. Jsem s ní spokojená tak nevím. Pomalu každý říká spíš MSI. Co vy?

GIGABYTE VGA AMD Radeon™ R9 390 8GB DDR5

MSI GTX 970 GAMING 4G

Za každý názor děkuji :)

Ono je to celkem jedno, ten tajný "350W" zdroj na to nebude nejspíše stačit. Zdroj má jistě i štítek a ten lze vyfotografovat.
A jakoupak máte skříň a jak je chlazena? Ihned raději dodám zdůvodnění, proč se ten debil tak blbě ptá: "Ta GK se tam musí také vejít a vše se musí i uchladit." Zajisté lze použít i kladivo, ale funkčnost obvykle po takové operaci není zaručena.