Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat ne ideální sestavu do 30 tisíc. Myš, klavesnici, monitor mám.

Počítač by měl být hlavně na hry. Měl by být schopen rozjet Zaklínače 3 na ultra.

Nevyznám se moc v grafikách a procesorech, ale uvítal bych Nvidia/intel.

HDD stačí 1TB a je třeba SSD?

RAM 8GB neb 16GB?

Nějaký kvalitní zdroj, který opravdu vydrží.

Win7 64x nebo Win8? + potřebuju office.

Sestavu si nechám postavit.

Děkuji moc předem za odpověď, už si nevím rady :D

Co se týká office tak neleální verze taky příjde vhod třeba taká 2010 a co se týče OS doporučuji sehnat nějakou nelegální vrzi W7 nebo W8 v češtině a pak provézt zdarma upgrade na legální Windows 10 jinak bych určitě volil

MB: GIGABYTE Z97X-Gaming 5
CPU: Intel Core i7-4790
RAM: Kingston 16GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX Savage Series
HDD: WD 1TB blue 7200ot/min 64 cache
GPU: GIGABYTE GTX 960 WINDFORCE 2X Gaming 4GB

Jinak určitě 1ventilátor na cpu a aspon 1 do skříně
Jinak zdroj 600W by mohl stačit

Celkem asi necelých 30 000 bez OS + office

Tak mi porad s mým problémem.....jinak vůl jsi stejně ty protože akorát umíš nadávat a vykládat že to mu někdo nerozumí, jediný kdo tomu nerozumí jsi ty, to je hezké že ses naučil vybírat komponenty a skládat počítač ale to není vše :-D

Tak to mi můžeš poradit s nastavením HW když tomu rozumíte mám problém potřebuju sdílet složku a chci aby uživatel Erik mohl jenom číst. Jaké by byo nejlepší řešení? jo a druhý problém je potřebouju poradit jaký je nejlepší způsob složení pc? A odkazy si nechte chci stručný návod moc se v tom nevyznám

Volba grafiky je asi nejtěžší věc, která mě potkala. :D

Mám vcelku ještě čas. Pokud ještě počkám, tu nvidii si budu moct koupit, myslíte, že se to vyplatí?

A ještě bych se chtěl zeptal, jestli jde v té 1. navrhované sestavě vyměnit ta 390 za GTX 980?

Chci si prostě toho zaklínače vychutnat v 60fps na 1920x1080.

Díky moc za rady :)