Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde vypnout PC

Dobrý den!
Mám tento problém "nejde vypnout PC" klasicky Start-vypnout počítač-vypnout(nebo i restartovat).Pomůže jen "tvrdý" restart z bedny PC nebo vypnout(odhlásit,restartovat)ze správce úloh.Nevíte čím by to mohlo být...?

Nově nainstalováno asi před týdnem Windows XP prof.
- Zkontrolováno programem MWAV - O.K.
- log z programu HijackThis - v pořádku
- kontrola(scan disk)Windows - v pořádku(bez vadných clusterů)

Pozn.
- Před dvěma dny modrá obrazovka
stop Nv4_disp.dll adress BF1075DE BASE
0x0000008E(0x00000005,0xBF1075DE,0xF61A1CO8,0x000 00000) - (myslím,že tak nějak to bylo)

zkusil jesm odinstalovat ovladače(81,68) ke grafické kartě a nainstaloval starší (56,72)-od té doby "zatím" žadná modrá ...

Před instalací Windows XP kontrolovány paměti programem Memtest(bez chyb).

Poradí mi někdo co s tím...?:.( Díky všem za rady.

Zdravím!
Začalo to blbnout asi 1 den po té instalaci Windows XP prof.
Žlutý trojúhelník s vykřičníkem :
Typ události: Upozornění
Zdroj události: USER32
Kategorie události: Není k dispozici
ID události: 1073
Datum: 16.3.2007
Čas: 20:34:10
Už ivatel: NT AUTHORITY\SYSTEM

Popis:
Pokus o Není známo se nezdařil.
v jiných případech je Pokus o Restartování či vypnutí se nezdařil.

Prosím o radu.Moc děkuji