Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno soubory *.3gp

Může mi prosím někdo poradit, jak v PC(XP) přehrát video z mobilního telefonu v souboru *.3gp?? Windows media player tento soubor zřejmě nezná.

Protože bych zde rád zkonzultoval ještě jeden problém a to se k zadanému tématu(ty videa) nehodí, tak jsem založil nové téma a do něj novou přezdívku aby se to nepletlo. A odpověď na toto téma jsem zaslal s tou novou přezdívkou, což jsem si neuvědomil, a proto se omlouvám, jestli jsem způsobl nějaké komplikace.