Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem napalene audioCD sekaju

zdravim,
mam dve napalovacky jednu staru CDRW TEac 552E (myslim) a DVD-RW LG H20L .. v obidvoch ked napalim audio CD tak potom v pesnickach pocut sekanie - trhanie -vynechavanie hudby. na palenie pouzivam NEro 6.6.14. Skusal som napalovat v linuxe a tam mi to napalilo Ok. Tak sa pytam, ci neviete kde moze byt hacik (napr nastavena mala cache vo WIne alebo co). MAm WXP SP2, 512ram

kromě nižší vypalovací rychlosti taky používej normální média. noname odpad z tržnice si nechej jako pivní tácky.
přehrávací rychlost audio cd 1x = 150kb/s. vypálená stopa vypadá jinak než vylisovaná, a pokud se čitelnost pitu zhorší (zneostří) 16x vypalováním, nečitelné médium pro tvoji audiomechaniku je na světě.
taky můžeš rozebrat cdrw a vyčistit čočku od prachu.
zkontroluj že ti mechaniky jedou v u-dma režimu.

všechny cd co jsem měl od paličů na levná média vypálená 40x apod, můžu dnes vyhodit - po 1-2 letech přeskakují všechny, nenačte je bez chyb žádná mechanika. pochopitelně: pokud ten gumídek použije konverzi mp3 -> audio cd za běhu (do toho mu může zasáhnout rezidentní antivir že chce zkontrolovat nově vytvořený soubor), médium emgeton a jiný shit, a nastaví nejvyšší rychlost - to nemůže nikdy dobře dopadnout.