Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tiskárna špatně(vůbec) tiskne

Dobrý den,

mám takový problém, v tiskárně HP officejet 5510 all-in-one je nová tuha (černá) ale když potřebuji něco vytisknout, tak mi projede jen bílý papír. Při čištění tiskové kazety se vytiskne papír úplně v pořádku, když následně dám tisknout nějaký dokument, tak zase jen projede papír.

Nevíte prosím vás čím to může být ?

Kopírovat jde normálně.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Do inkoustové multifunkce se tuha nedává, dokonce ani do laserových tiskáren.

Kopírovat jde normálně.

Takže nefunguje "spojení": "počítač >> tiskárna". A teď, podle všeho tiskárna netiskne špatně, ale netiskne vůbec. Bude to mít nějaký ovladač, což zkusit vytisknout zkušební stránku? Pokud tím opět není myšleno to pucování kazety.
Stáhnout nějakou Live distribuci Linuxu, kde je obvykle i HPLIP, připojit a zkusit.