Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Strata pst-suboru po havarii disku

Prajem dobry den.

Prosim o pomoc s nasledovnym problemom (OS WinXP Pro SP2):
Z dovodu "spomaleneho" Outlooku 2003 som vykonal restart pocitaca cez START>>SHUT DOWN>>RESTART. Po restarte pocitac nabootoval, zobrazila sa prihlasovacia obrazovka. Po vykonani logonu pocitac zamrzol. Stlacil som RESET-tlacidlo na skrinke PC, a vtom to zacalo - system uz nedokazal bootovat, zobrazila sa cierna obrazovka s oznamom o nejakom chybajucom subore. Systemovy disk som zapojil do ineho pocitaca, na ktorom sa z neho sice tiez nedalo bootovat, ale dokazal som sa dostat k takmer vsetkym datam. Moje pociatocne nadsenie rychlo opadlo, ked som zistil, ze prave moja zlozka v DOCUMENTS and SETTINGS nie je pristupna. Pri pokuse o otvorenie zlozky sa neustale zobrazuje hlaska "ACCES DENIED". Z tejo zlozky je pre mna esencialny subor pst.
Skusal som najst na disku vsetky pst-subory nastrojom "RECOVERY MY FILES" avsak ten moj sa medzi najdenymi nenachadza.

Velmi uvitam akukolvek pomoc pri patrani po pst. Akekolvek doplnujuce otazky rad a okamzite zodpoviem.
[mod]Přesunuto z sw hádanek (AZOR)[/mod]

Pan Host, klobuk dole v hlbokom predklone. Zlozka je pristupna. Hneva ma, ze tu MS-stranku som nasiel vcera aj sam, ale velmi povrchne som ju precital. Az teraz, po opatovnom odporucani od Vas som si je prezrel poriadne... Este raz velka vdaka a prijemny zvysok nedele.