Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vysoke teploty cpu

zdravím mám procesor fx-8350 a na něm chladič tranquillo rev.2 plus pasta gelid gc extreme a i přes to mám při hraní her (zakínač 3, GTA V) teploty okolo 60 stupňů.
Zkoušel jsem i zátěžový test v prime 95 a tam mi teplota nestoupla nad 63 stupňů.
Chtěl bych se vás zeptat jestli je to normální a jaká je maximální bezpečná teplota tohoto procesoru(někde jsem četl že 62 stupňů jinde zase že 70 tak nevim)

• 60-65C° není tak nejhorsí pri zátēzi u tohoto 120w CPU, ono se dá trosku jde-li o né OC stáhnout V-Core a pritom zustane stabilní. Ale 60C° bych nak neresil :-)
(Pri OC se mi vysplhal az skoro k 80C°)