Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Integrovaná zvuková karta (Základovka MSI 970 GAMING)

Zdravím, již dlouhou dobu mám problém s tím, že čas od času mi začnou "praskat" reproduktory. Vyřešil jsem to prozatím vždy tak že jsem celkovou hlasitost stáhl na 60%. Bohužel pak musím mít repráky na maximum aby bylo něco alespoň trochu slyšet. Zkoušel jsem místo nic zapojit sluchátka... Ty ale zlobila taky. A tak mě napadlo že to bude nejspíš zvukovou kartou.. ta je ovšem i s celou sestavou stará jen asi 4 měsíce takže mě opravdu nenapadá čím to může být, popřípadě jak to řešit. Pokud by měl někdo nějaký nápad nebo měl zkušenosti s touto Motherboard a její zvukovkou, byl bych rád za jakoukoli odpověď.

Je pravděpodobné že to tím bude mno.. mám v jedné zásuvce napojené vlastně... vše... celý PC, TV, i vše k tomu. A druhou zásuvku mám na druhé straně místnosti takže by bylo nepraktické to vše tahat přes celou místnost.. Ale zkusím to.

Jo jenže to nevím jakou... Tady je kdyžtak moje sestava. Tak jestli bys uměl nějakou doporučit...

Main Board: MSI 970 GAMING
Bios Version: 6.1.7601
Video Card: ASUS R9270X-DC2T-2GD5
PSU: Corsair CX750M
CPU: AMD FX-8350
Memory: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX Beast Series
HDD: WD Black 1000GB 64MB cache
Sound Card: Integrated in Motherboard
OC: No
Operating System: Windows 7 64Bit Home Premium