Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna Canon MG 5300 tiskne pouze čistý papír

Dobrý den, máme doma problém s tiskárnou. Jedná se o Canon MG5300 a její problém spočívá v tom, že tiskne pouze bílí papír. Ona se jako tváří že tiskne ale vždy vyjede čistý papír. Skoušeli jsme reinstall programu, nic. Mechanické čištění trysek, nic. Také jsme skoušeli manuální čistění trysek, také nic. Zajímavé na tom je, že na ubrousku, kterým jsme to čistily byla trocha barvy. A horší problém byl, že i když to nic nevytisklo tak barva ( která byla nově koupena ) zmizela rapidní rychlostí. Barvy jsou originál, tisknem 1-2 do týdne. Mohl by někdo poradit co stím? Děkuji

Co se dělo mezi tím, kdy to fungovalo a kdy to fungovat přestalo?
Dělá to ze všech programů (včetně zkušební stránky Windows)?
Reinstal programu - postupuvali jste dle návodu (většinou je třeba spustit instalační program při odpojené tiskárně a připojit ji k PC až na vyzvání programu)?

Co se dělo mezi tím fakt netuším. Já jsem vlastně u toho ani nebyl co se to stalo, to ví pouze můj otec. Ale co mi říkal tak prej to začalo dělat ještě před tím než vyměnil barvy a zhruba před 3 dny to fungovalo. Dělá to v jakýmkoliv programu. Zkoušeli jsme i zkušební tisk, taktéž prázdný papír. Co se týče reinstalace tak jsem zkoušel ten postup co jste napsal vy a vůbec nepomohlo. Vždy vyjede čistý papír.

Já jsem měl dojem že je ucpaná hlava. Tak jsme skoušeli jeden trik co byl zde na poradna.net napsán a to, že jsme namočily hlavu do teplé vody s trochou jaru a nechali to přes noc. Ani to nefungovalo. Ale zajímavý je na tym ten fakt, že tiskárna tiskne ( jakože ) normálně a barva tam jde ale prostě vždy vyleze čistý papír.