Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor zlobí

Dobrý den, asi před půlrokem jsem si koupil nový pc i s benQ monitorem ale asi před týdnem mi monitor začal takto blbnout: nkga9rvyv Děje se to hlavně u videí , ale občas i při normálním brouzdání webem. Např při hraní Lolka je všechno v pohodě.Nějaké nápady jak to vyřešit?

Co si na nich zkousel?
Treba skusit iny kabel, a dobre by bolo skusit monitor na inom PC ci to robi tiez ak ano tak reklamovat monitor, ak ne tak skusit iny monitor na tvojom PC, ked to bude robit tiez tak reklamovat grafiku napriklad. Alebo co mas za problem presne (nedostanem sa na obrazok teraz).