Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojenie sluchadiel

Ahojte, mam takyto problem ze ked pripojim sluchadla do reproduktorov ( genius gx gaming sw-g2.1 1250) tak musim dat zvuk na reprakoch uplne skoro na max aby som nieco pocul, nevie niekto preco? Znacka sluchadiel asi nieje podstatna kedze to musim spravit na vsetkych sluchatkach ktore doma mam.

Keby niekto chcel vediet preco to nepripojim do pc, tak preto, lebo mam kratky kabel na sluchadlach.

To bude nejaky problem s tymi reprakmi. Ked vytiahnes tie sluchatka, tak repraky hlasitost maju normalne hraju silno uz pri malej nastavenej hlasitosti?

Pridat hlasitost si mozes aj vo Win v mixeri (ikonka vpravo dole), ale potom budu hlasnejsie aj samotne repro

Aj v linuxe sa da nastavovat hlasitost niekde.
Tie repraky davaju slaby signal na ten jack vystup, otazka je preco. Ak maju nejake prepinace tak to nastav spravne vid navod k repro, ak nemaju tak mas smolu, jedine rozobrat a merat co tam nefunguje pripadne jake tam su odpory na ten sluchatkovy vystup pripadne vymenit odpory za ine hodnoty apod

(P.S: je mozne ze neni kontakt na GND jacku, alebo urvaty vnutri repro, a tie sluchatka potom hraju len rozdiel L-R, to by ale bolo dost pocut ze zvuk je nahovno)