Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je video grabber in a taky out?

zdravím,
našel jsem si na poradně zálohování VHS, že koupím např. https://www.alza.cz/technaxx-usb-2-0-video-grabber -tx-20-d2121925.htm použiji přidaný program a zálohuju.

Jenom bych potřeboval vědět, jestli tato zařízení fungují i opačně, tím myslím to OUT, z PC do videa? Idea - zazálohuji rodinné videa a na volné kazety potom něco nahraju z počítače.

Případně pokud je dnes lepší grabber, tak si dám taky poradit.

Děkuji za rady, k počítači se dostanu až zítra, aby to nevypadalo, že vás ignoruji...

hw: nějaký loňský kancelářský Lenovo s 8GB ram s win 8.1

alebo si zakúp GV/Canopus ADVC-100,to má cinch in-out,supervideo in-out,firewire in-out,stojí síce trošku viac ako tie jednorazovky a la technaxx,ale máš všetko v jednom v jednej krabičke,absolutne nezávislé na nejakom operačnom systéme a inštalácie ovládačov,len pripojíš a ideš,vie to obsluhovať všetky vstupy a výstupy súčasne,je to jednorazová investícia,ktorá prežije niekolko počítačov bez problémov a má to aj hw kodeky,takže výstupy majú profi kvalitu a zariadenie je podporované mnohými programami na spracovanie videa,takže je možné to využiť rovno ako výstup z programu......