Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s reinstalací Win7

Dobrý den,
jak už nadpis napovídá, jde o problém s reinstalací, během reinstalace se vypnul proud a počítač se vypnul, tudíž se to přerušilo. Když zapnu PC později se objeví tabulka : ][b] Počítač byl neočekávaně restartován nebo došlo k neočekávané chybě.Instalace systému Windows nemůže pokračovat. Chcete-li systém windows naistalovat, restartujte počítač kliknutím na tlačítko OK a spusťte instalaci znovu.[/b]
DVD mám dané v mechanice, ale nic se nanačítá.
A když kliknu na tlačítko OK tak se počítač restartuje a znovu se to všechno opakuje. Mohli byste mne nasměrovat, co bych přesně měla udělat, jsem laik.
Děkuji za rady. :-)

V BIOSe si dat DVD na prve miesto v Boot Order, alebo zmacknut klavesu pre bootmenu pocas POST, a vybrat si bootovanie z DVD. Nasledne to bude chciet zmacknut klavesu (mas na to 3sekundy pise to na obrazovku), musis mat povoleny USB legacy support inac to nebude reagovat