Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přetížený CPU

Dobrý den,

Podařilo se mi přeinstalovat win7 bez red screen, ale mám problém, protože po výměně nové grafické karty dochází k spomalení počítače a nadměrnému přetížení CPU.

Přikládam vyhodnocení systému u kterého mě zarazilo hodnocení grafické karty Asus GTX 750 pouze 2,9. Všiml jsem si, že sdílí se systém 2GB paměti, lze toto někde vypnout? je to důvodem přetížení CPU?

Všechno ovladače grafiky má aktuální, několikrát jsme to kontroloval, Připadá mi, že z určeté míry se to ještě více zpomalilo instalací AVG. zdorj mám také nový enermax 450, takže tím by to snad být nemělo. Divné je, že hry celkem běží v pořádku, ale na ploše něco udělat mě přivádí k šílenství.

Ano počítač mám od HP. Přikládám ještě fotku ze správce úloh a ještě jsem si stáhl speedfan na změření teplot CPU a posudte sami. Nemyslím si, že by to bylo ovladači chipsetu. když jsem vyměnil zdroj a grafiku, tak při zapnutí PC kdy jsem ještě nepřeinstaloval win tak mi to právě dělalo taky. zkusím tam vrátit starou grafiku a jestli problém bude přetrvávat chybu bude někde jinde

Tak jsem vrátil kartu NVDIA GT230 a vytížení procesoru stoupne max na 20%. Takže podle mého názoru sme prostě musel nainstalovat špatný ovladače. prohodim to zpátky a snad to vyřešim, protože mě nenapadá co jinýho by to přece mohlo dělat :D

Seřadit procesy podle vytížení procesoru se přiznávám, ale netušim jak a díky za rady všem snad to konečně pude