Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nabíječka do auta - nefunguje

Dobrý večer,
koupila jsem nabíječku do auta (musím se přiznat, že byla asi ta nejlevnější :D ) a nefunguje.
Mám mobil samsung galaxy s3 neo , nevím jestli je to tou nabíječkou nebo jen mobilem ,co nespolupracuje.
Proud je silný 1 Ampér.
Po připojení mobil na nabíječku nereaguje.

Předpokládám, že nabíječka má na výstupu mikro nebo mini USB konektor. Některá zařízení, napájená přes USB vyžadují, aby byly datové piny spojeny nakrátko nebo přes odpor. Nejspíše je to i případ vašeho telefonu.

Proud je silný 1 Ampér.

měřeno čím, kde?

Stalo se mi naprosto to same. Koupil jsem si nabijecku do auta na tablet a kdyz jsem ji strcil do zapalovace, tak nabijecka nenabijela. Jel jsem zpet do obchodu 20km a pan vedouci byl tak hodny, ze sel se mnou ven a zkusil nabijecku ve svem aute. Takze nabijecka v poradku, ale moje zasuvka zapalovace v aute byla spatna...::)

Doporucuji zkontrolovat...

Ahoj,

z naší strany můžeme doporučit autonabíječku, kterou máme v nabídce originálního příslušentví. Potom můžeme garantovat správné fungování, nebo poskytnout podporu a servis. Při nákupu příslušenství od výrobců jiných značek doporučujeme fungování vždy prakticky vyzkoušet po domluvě s prodejcem.

http://www.samsung.com/cz/search/?q=nab%C3%ADje%C4 %8Dka

Přejeme hezký den, Samsung_podpora.

Dnesne cinske sracky maju niekedy blbe rozmery toho autokonektora, t.j. ze aj po zasunuti sa nedotyka ten koncovy kontakt, resp. zavisi to od toho jak presne to tam clovek strci, niekedy aj od natocenia. T.j. ak ma nabijacka na sebe nejake svetielko a nesvieti tak to je blbo strcene. Ja som to u jedneho strotu riesil tak ze som ho otvoril a dal prec ten koncovy kolik a trci tam teraz spruzinka ktora bola pod kolikom a je dlhsia jak ten kolik, a neni problem :)

P.S: ono to aj vidno napr. podla tvaru, skoseny koniec ok napr. https://en.wikipedia.org/wiki/Cigarette_lighter_re ceptacle a neskoseny koniec vadi t.j. nahovno napr. http://archive.benchmarkreviews.com/index.php?opti on=com_content&task=view&id=994&Itemid=58
Nechapem preco skurveneho cinana konecne niekto nezakaze... :)
P.S. moze byt aj vadna nabijacka. Telefon "spolupracuje", v tom problem nebude.