Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet nelze zapnout

Mam tablet op3n dott, vcera kdyz jsem pouzival clean master apk tak se tablet uplne zasekl, vypnou jsem ho tlacitkem ale uz jsem no nezapl, nelze zapnout ani kdyz dam na nabijecku tak nenabehne na tabletu obrazovka s nabijenim, co s tim ?

Skus drzat(vkuse) 15 sekund tlacitko na ZAPNUTie a potom by sa ti mal zapnut ak nie tak ho zapni normalne ako keby si ho chcel spustit.
Ak sa ani potom nespusti tak skus vybrat bateriu a potom vloz spat a zase skus zapnut.
Ak ani potom sa nezapne tak vyhod tu sračku a kup si normalny tablet a nie hento...

• Zvlastni, nech ho radeji v té dobijecce minimalne 15 minut, jestli se i po té neukaze ikonka dobijejici baterie, zkusit odpojit zapojit, pripojit k PC jestli bude rozeznat, zkusit zapnout, ozivit, pri nejhorsim re/flash, ROOToval jsi ho?

skus vybrat bateriu a potom vloz spat

• Jestli jde o tablete, tak to muze byt trosku tezsi :-)