Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber USB kluca 4-8GB

Zdravim chcem si kupit USB kluc 8GB alebo 4GB neviem sa rozhodnut ktory sa viac oplati mam vo vyhlade tento A-DATA PD7 Vista 8GB USB2.0 Turbo speed ak vie niekto nejaky lepsi v cene okolo 3000SK?.Dakujem

Ja mam s A-datackymi klucmi zle skusenosti. Pomerne vysoka kazovost a zle dielenske spracovanie. Na druhej strane velky vyber a priazniva cena.
Osobne odporucam znacku Kingstone alebo Corsair (aj ked do 3k sa nezmestis).

Pokial viem Sandisk este nerobi 8GB resp uvadza prve kusy na trh. Postovne je standardne 200 Sk za dobierku alebo 150 Sk pri platbe dopredu. Doprava do 24h kurierom DPD. V pripade odberu nad 10000 Sk mas dovoz zdarma, ale to sa ta asi netyka;o)