Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domací notebook do 15000

Dobrý den, hledám nějaký notebook do 15000, pouze na normální práci, žádný hry. Jediný asi co, aby měl 15 palcovej displej a možná 8gb ram, ale tu si mohu doplnit pozdeji. Nemusí to být žadná 4 kilova bestie.

Diky moc za ochotu.

Ty LCD 1366x768.jsou ke vzteku. I ten procesor je slabota. O chybějícím SSD ani nemluvě.

• Co to zase placas, ze se vubec ozyvas, po tvé kazdodeni "sedmicce" zalozenych vlaken problému.
Rozliseni "1366x768" na 15ti palcové zobrazeni je akorat, SSD neni nikde podminkou. Na kancelarské vyuziti staci obycejny mizerny "/5400Rpm"